Buradasınız
Anasayfa > Çalışma Alanlarımız > En İyi Ceza Avukatı ?

En İyi Ceza Avukatı ?

Her meslekte olduğu gibi, Avukatlık mesleğinde de işini iyi yapan ile yapmayanlar vardır. İnsanların adliye ile ilgili bir davası olduğunda elbette ki en iyi avukat kim ise ona yönelecektir ve hukuki meselesinin en başarılı avukat ile çözmek isteyecektir.

Ancak insanlar çoğu kez kavramlar arasındaki farkı seçemeyebilir. Zira; en iyi avukat, en iyi ceza avukatı veya en iyi ağır ceza avukatı gibi sürekli olarak internet üzerinde aramalar yapılmaktadır. Burada önemli olan Gaziantep in en iyi avukatı, Gaziantep in en başarılı avukatı kimdir? Soruları yerine alanında en başarılı avukat kimdir? Burada sormak istediğiniz, araştırılmasını istediğiniz hususun ne olduğunu da iyi tespit etmeniz gerekmektedir. Örneğin; Boşanma davasında in iyi avukat; Ağır Ceza da en iyi avukat; İdare Hukukunda en iyi avukat; En iyi Şirket Avukatı, Bilişim Suçlarında en iyi avukat, Uyuşturucu madde suçlarında en iyi avukat, Gayrimenkul avukatı, Sağlık hukuku avukatı, Rekabet hukuku avukatı, Tuttuğunu koparan avukat, iyi avukat adamı ipten alırmış gibi söylemler de yer alsa da burada üstünde durulması gereken husus meslekte ihtisaslaşma gerektiği gerçeğidir.      

Her meslekte olduğu gibi işini en iyi yapan avukat, o işte en çok uzmanlaşan avukattır. Bazı meslek gruplarına baktığımızda da bunu görürüz. Örneğin; doktorlukta da göz doktoru da doktordur, ortopedist de bir doktordur ancak; bazen o kadar ihtisaslaşma durumu söz konusu olur ki, sadece diz kapağı doktoruna rastlayabilirsiniz. İşte İhtisaslaşma- uzmanlaşma bu kadar önemlidir.

Av. Barış ERDOĞAN
Avukatlık Büromuz Gaziantep ve çevre illerde faaliyet göstermekte olup ağırlıklı olarak Ağır Ceza Davaları, Uyuşturucu Madde Suçları, boşanma, tanıma, iş davaları, trafik kazalarından kaynaklı Maddi ve Manevi Tazminat, Tutukluluğa itiraz, Göç idaresi, Yabancı vatandaşların hukuki işlerinin takibini yapmaktadır.

2 thoughts on “En İyi Ceza Avukatı ?

  1. Merhaba Avukat bey şirketler hukuku hakkında bir görüş alabilirmiyim. mail adresinden bana ulaşırmısınız? Teşekkürler

Bir cevap yazın

Top
WhatsApp'dan Soru Sor